Lielupē aizvadīta kārtējā jahtu regate

15.augustā Lielupē, ar trim braucieniem sešu kilometru garā distancē, noslēdzās Jelgavas jahtkluba organizētā nu jau septītā jahtu regate šajā sezonā. Šoreiz sacensības tika rīkotas kreiserjahtu un mikro kreiserjahtu klasēs.

Dalību sacīkstēm pieteica piecas komandas – katrā pa diviem cilvēkiem, informē Jelgavas jahtkluba vadītājs Aleksandrs Jakovļevs. Sacensībās piedalījās arī viesis no Usmas jahtkluba – Normunds Gumskis, kurš Lielupes ūdeņos bija jahtas «Nimfa» kapteinis.

Katrā braucienā dalībnieki burāja triju kilometru garumā uz vienu pusi un tikpat garā braucienā atpakaļ. Visos trijos braucienos pārliecinoši uzvarēja jahtas «Pingvīns» komanda – brāļi Aivars (kapteinis) un Alfrēds (matrozis) Āboliņi. Sacensību kopvērtējumā otrajā vietā palika «Nimfa» (Normunds Gumskis un Gatis Vāczems), bet trešajā – jahtas «Nika» komanda (Viktors Jakovļevs un Ņikita Gorbatko). Ceturtajā vietā ierindojās jahtas «Fin» komanda – Aleksandrs Jakovļevs un Valērijs Vahmjaņins, bet piektajā – «Viking» – Sergejs Vasiļjevs un Valērijs Kisļakovskis.

Nākamā Jelgavas jahtkluba jahtu regate notiks 12.septembrī, kad sacensības paredzēts rīkot trijās klasēs – kreiserjahtām, mikro kreiserjahtām un junioru «Laser» klasē.

Avots: jelgavniekiem.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.