Līgo regatē 2009

Šodien Lielupē izgāja vairākas jahtas. Tur «Jelgavas jahtklubs» rīkoja Līgo regati. Lai gan sacentās tikai «Jelgavas jahtkluba» biedri, regate izvērtās gana dinamiska.

«Šodien bija ļoti labi laikapstākļi burāšanai. Vējš bija ap desmit metriem sekundē, un tas ļāva attīstīt labu ātrumu,» tā par sacensību gaitu portālam http://www.jelgavasvestnesis.lv/ stāsta uzvarētājjahtas «Nord» kapteinis Aleksandrs Jakovļevs.

Regatē uz starta izgāja sešas Jelgavas jahtkluba jahtas, un visas arī sasniedza finišu. «Bija plānots, ka regatē piedalīsies arī viesi no Vācijas, bet viņi aizkavējās Rīgā un diemžēl nepaspēja ierasties līdz sacensību sākumam,» piebilda sacensību organizators A.Jakovļevs. Tomēr pēcpusdienā viesi jau bija ieradušies un pauda gatavību piedalīties nākamajā regatē, kas notiks 11. jūlijā – «Kapteiņa kauss».

Šoreiz maršruts bija tāds – no jahtu bāzes netālu no pils līdz Svētes upei un atpakaļ. A.Jakovļevs norāda, ka, lai veiktu šo distanci, pagājušas aptuveni trīs stundas.

Jau rakstījām, ka sezonas atklāšanas regatē Lielupē arī piedalījās sešas «Jelgavas jahtkluba» jahtas. Laurus plūca A.Jakovļeva vadītā jahta «Nord», otrajā vietā jahta «Nimfa», kuras kapteinis ir Romāns Semjonovs, bet trešajā – jahta «Nika» ar kapteini Viktoru Jakovļevu.

Avots: jelgavasvesnesis.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.