Burātāji atklāj sezonu

Šodien jelgavnieki Lielupē varēja redzēt vairākas jahtas. Tur sezonas atklāšanas regati rīkoja «Jelgavas jahtklubs».

Iepriekš jahtkluba valdes priekšsēdētājs Aleksandrs Jakovļevs portālam www.jelgavasvestnesis.lv norādīja, ka braucienu skaits ir atkarīgs no tā, kāds būs laiks, un to varēs uzzināt tikai sacensību dienas rītā. Ja bezvējš, tad viens brauciens, ja pietiekami vējains – trīs. «Tā kā šodien vējains, jahtas veica trīs braucienus. Pateicoties tam, intriga saglabājās līdz regates beigām un uzvarētāju noskaidrojām sacensību noslēgumā,» stāsta A.Jakovļevs. Regatē uzvarēja jahta «Nord», kuras kapteinis ir Aleksandrs. Otrajā vietā – jahta «Nimfa», kuras kapteinis ir Romāns Semjonovs. Trešā – jahta «Nika» ar kapteini Viktoru Jakovļevu.

Sacensību organizators A.Jakovļevs bilst, ka sezonas atklāšanas regate izdevusies, turklāt bijis ļoti interesanti, jo šodien diezgan stiprs vējš – tas ļāvis attīstīt lielāku ātrumu. Vidējais jahtu ātrums bijis seši ar pusi mezgli.

Lai gan šajā regatē piedalījās tikai sešas «Jelgavas jahtkluba» jahtas, A.Jakovļevs norāda, ka šosezon sacensībās startēs 14. Klubs jau otro gadu apmāca arī jaunos burātājus, un viņi gatavojas sacensībām junioriem.

Avots: jelgavasvestnesis.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.